ST/LC

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-2M-D
 
€8,45 / kus
(€7,04 bez DPH)
1 položiek celkom
Patch kabel 9/125 LCupc/STupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OS-2M-D
€7,04 bez DPH
€8,45 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70233129