ST/ST

Najpredávanejšie

Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-1M-D
€8,69 –4 %
Pôvodne: €8,69  (–4 %)
€8,34 / kus
(€6,95 bez DPH)
1 položiek celkom
Patch kabel 9/125 STupc/STupc SM OS 1m duplex SXPC-ST/ST-UPC-OS-1M-D
€8,69 –4 %
€6,95 bez DPH
€8,34 / kus

Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 70236119