Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP Fca SXKO-DAC-2-OS-PP

Kód: 70293029
€0,32 / metr €0,27 bez DPH
Na sklade do 3 dní
Môžeme doručiť do:
2.2.2021
Venkovní optický DAC kabel pro přímé zakopání do země s polypropylenovým pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický DAC kabel Solarix SXKO-DAC-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Fca je vhodný pro venkovní použití a přímé zakopání do země. Plášť optického kabelu je vyroben z polypropylenu (PP) a tudíž vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností. Samotná vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Plášť kabelu je vyroben v charakteristické oranžové barvě pro přímé zakopání do země. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy pro zvýšení mechanické odolnosti a je možné jej také zafouknout do mikrotrubiček na kratší vzdálenosti. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657.A1 a je plně kompatibilní s vlákny G.652.D.

Klíčové vlastnosti optického RISER kabelu

  • Typ kabelu: DAC
  • Typ vlákna: 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště: Fca PP
  • Typ sekundární ochrany: volná
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30°C až 60°C
  • Instalační teplota: -20°C až 50°C
  • Skladovací teplota: -30°C až 60°C
  • Specifikace vlákna: G657.A1
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.25 dB/km
  • Průměr kabelu: 5.8 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 26 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1200N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 3000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20x D kabelu

Dodatočné parametre

Kategória: Venkovní
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: