IP

33 položiek celkom
Passive POE univerzálna sada
€2,90 bez DPH
€3,48 / ks

Univerzálna sada na prenos TCP/IP signálu a napájania po UTP kábli. Sada prenáša napájanie po nevyužitých žilách. Pasívne POE nie je možné využiť na napájanie kamier s aktívnym...

Kód: PASSIVE POE
GBIC MM
GBIC MM
Na sklade
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Kód: GBIC MM
GBIC SM
GBIC SM
Na sklade
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

Kód: GBIC SM
IP1 POE injector
€20 bez DPH
€24 / ks

Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48 V DC

Kód: IP1 POE
IP1 OPTO prevodnik
€22 bez DPH
€26,40 / ks

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Kód: IP1 OPTO
IP0,3 WIFI bezdrôtový klient
€25 bez DPH
€30 / ks

Bezdrôtový klient v pásme 2.4 GHz , možnosť nastaviť ako prijímač alebo vysielač, dosah do 300m, napájanie cez micro USB port s externého napájacieho adaptéra alebo USB...

Kód: IP0-3 WIFI
IP5 SWITCH POE 41
IP5 SWITCH POE 41
Na objednávku
€30 bez DPH
€36 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m, podpora funkcie priority...

Kód: IP5 SWITCH POE 41
IP8 SWITCH POE 41
IP8 SWITCH POE 41
Na objednávku
€35 bez DPH
€42 / ks

CCTV switch 8x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 41 W, jeden port max. 15,4 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP8 SWITCH POE 41
IP6 SWITCH POE+ 67
€36 bez DPH
€43,20 / ks

CCTV switch 6x 10/100 Mb/s, podpora PoE+ pre 4 porty, 4x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 67 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP6 SWITCH POE- 67
IP5 SWITCH POE 67
IP5 SWITCH POE 67
Na objednávku
€45 bez DPH
€54 / ks

CCTV switch 5x 10/100 Mb/s, podpora PoE pre 4 porty, 4x PoE (IEEE802.3af/at), celkovo na všetky porty max. 67 W (max. 30 W na jeden port), podpora napájania PoE kamier až do 250...

Kód: IP5 SWITCH POE 67
IP8 SWITCH POE
€46 bez DPH
€55,20 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W

Kód: IP8 SWITCH POE
IP9 SWITCH POE 65
€55 bez DPH
€66 / ks

TP-Link switch 8x 10/100 Mbps , podpora PoE pre 8 portov, 8x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 65 W, jeden port max. 30 W, podpora napájania PoE kamier až do 250 m,...

Kód: IP9 SWITCH POE 65
IP8 SWITCH POE GBIT
€59 bez DPH
€70,80 / ks

Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53W

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT
IP1 HPOE injektor
€66 bez DPH
€79,20 / ks

Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)

Kód: IP1 HPOE
IP3 WIFI BOD bezdrôtový IP bod
€108 bez DPH
€129,60 / ks

Bezdrôtový IP bod v pásme 5,8 GHz, prenos do 100 Mbps, 13 dB integrovaná smerová anténa, dosah do 3 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x RJ-45 vstup,...

Kód: IP3 WIFI BOD
LTE Router pre 4G
€108 bez DPH
€129,60 / ks

Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mbps.

Kód: LTE ROUTER
IP8 Switch POE+GBIT 124
€140 bez DPH
€168 / ks

Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portov s podporou PoE+, max. 124 W

Kód: IP8 SWITCH POE-GBIT 124
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€162 bez DPH
€194,40 / ks

Sieťový prvok s podporou 8 ethernetových gigabitových portov a 2 optických gigabitových portov. Ethernetové porty podporujú napájanie PoE do max. 116 W, manažment, L2, 294 x 180...

Kód: IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
€168 bez DPH
€201,60 / ks

TP-Link switch 16x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, podpora PoE pre 16 portov, 16x PoE+ (IEEE802.3), 2x 1 GB/s port, 1x Combo SFP Gigabit, celkovo na všetky porty max. 150 W,...

Kód: IP18 SWITCH POE 150
RS485 IP prevodník
€189 bez DPH
€226,80 / ks

Prevodník RS485/Ethernet pre diaľkovú PC konfiguráciu Umirs zariadení cez Ethernet , v páre možné použiť ako predĺženie zbernice RS485 cez LAN, konfigurácia prevodníka cez web...

Kód: RS485 IP
IP16 SWITCH POE+ 192
IP16 SWITCH POE+ 192
Na objednávku
€195 bez DPH
€234 / ks

CCTV switch 16x 10/100 Mb/s, 2x Gbit RJ-45, 2x Gbit SFP, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 192 W, jeden port max. 30 W, podpora...

Kód: IP16 SWITCH POE- 192
Barionet 50 vstupno výstupné zariadenie
€217 bez DPH
€260,40 / ks

Vstupno výstupné TCP/IP zariadenie pre RealShot Manager, NSR, I/O 2/2, pre TSS-EČV I/O 4/4 napájanie 12 VDC

Kód: BARIONET 50
IP24 SWITCH POE 250
€243 bez DPH
€291,60 / ks

TP-Link switch 24x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP, podpora PoE pre 24 portov, 24x PoE+ (IEEE802.3), 2x 1 GB/s port, 1x Combo SFP Gigabit, celkovo na všetky porty max....

Kód: IP24 SWITCH POE 250
IP16 SWITCH POE+ 250 GBIT
€254 bez DPH
€304,80 / ks

PoE switch 16x 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP GBit, 2x GBit RJ-45, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 250 W, jeden port max. 30 W,...

Kód: IP16 SWITCH POE- 250 GBIT
IP24 Switch POE 192
€342 –2 %
€279,30 bez DPH
€335,16 / ks

Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP, max. 4 Vlan, PoE 24 portov, PoE+, manažment, L2, max. 192 W, rozmery 440 × 220 × 44 mm

Kód: IP24 SWITCH POE 192
IP24 SWITCH POE 250 GBIT
€283 bez DPH
€339,60 / ks

TP-Link switch 24x 10/100/1000 Mb/s, 4x SFP, podpora PoE pre 24 portov, 24x PoE+ (IEEE802.3), celkovo na všetky porty max. 250 W, jeden port max. 30 W, pracovná teplota od 0 °C...

Kód: IP24 SWITCH POE 250 GBIT
IP1,5 WIFI GBIT IP bezdrôtová sada
€358 bez DPH
€429,60 / ks

Bezdrôtová IP sada v pásme 60 GHz, prenos do 1000 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 1,5 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x...

Kód: IP1-5 WIFI GBIT
Avigilon IO Board
€396 bez DPH
€475,20 / ks

Vstupno výstupné TCP / IP zariadenie pre Avigilon softvér , 12 vstupov , 8 výstupov , napájanie 12 - 48VDC , 7W , pracovná teplota -10 ° až 60 ° C

Kód: AVIGILON IO BOARD
IP24 SWITCH POE 320
IP24 SWITCH POE 320
Na objednávku
€444 bez DPH
€532,80 / ks

Switch 24x 10/100 Mbps/1 Gbit + 4 porty SFP, max 4 Vlan, PoE 24 portov, PoE+, max. 384 W  

Kód: IP24 SWITCH POE 320
NC IP prenos logických stavov
€459 bez DPH
€550,80 / ks

Sada prevodníkov NC IP umožňuje synchronizovať dva I/O moduly pripojené do Ethernetu. Aktivácia vstupu na jednom module spôsobí zopnutie relé na druhom module a naopak. Takto je...

Kód: NC IP
IP Ganitor 30/3 modul I/O pre monitoring v systéme C4
€579 bez DPH
€694,80 / ks

I/O modul pre monitoring vstupov a riadenie v systéme C4 cez Ethernet, 30x vstup NO/NC spínaný kontakt alebo napätie 8–20 V, 3x relé výstup (zaťaženie max. 5 A / 60 V...

Kód: GANITOR 30/3
IP24 SWITCH SFP manažovateľný switch pre optiku
€642 bez DPH
€770,40 / ks

Switch na pripojenie komponentov pomocou optického kábla. Zariadenie obsahuje 4 porty RJ-45 poskytujúce prenosovú rýchlosť 10/100/1000 Mbps. Jeden port RJ-45 slúži pre...

Kód: IP24 SWITCH SFP
IP10 WIFI sada
IP10 WIFI sada
Na objednávku
€685 bez DPH
€822 / ks

Bezdrôtová IP sada v pásme 5,8 GHz , prenos do 100 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 10 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na...

Kód: IP10 WIFI

Stránka 1 z 1 - 33 položiek celkom