Signamax

31 položiek celkom
SIGNAMAX modul French style 45x45mm pro 1 keystone, 45°, bílý, dvířka, SCM-1A-FR
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Úhlový modul 45 x 45mm pro jeden keystone.

Kód: 03100044
SIGNAMAX modul French style 45x45mm pro 1 keystone, 90°, bílý, dvířka, SCM-1-FR
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Přímý modul 45 x 45mm pro jeden keystone.

Kód: 03100042
Pigtail Signamax 50/125, LCpc MM OM2 1,5m
€0,90 bez DPH
€1,08 / kus

Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc

Kód: 70405930
Zásuvka SIGNAMAX CAT5E STP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/5-2ESH
€2 bez DPH
€2,40 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 5E nestíněná, slonová kost.

Kód: 03065902
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2E/R
€2,41 bez DPH
€2,89 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.

Kód: 03100002
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/6-2E
€2,41 bez DPH
€2,89 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, slonová kost.

Kód: 03100003
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 STP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2ESH/R
€2,82 bez DPH
€3,38 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 stíněná, bílá.

Kód: 03100001
Patch kabel Signamax 9/125 SCpc/SCpc 1m OS1 SM duplex FC09-4/4-1M
€3,43 bez DPH
€4,11 / kus

Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory SC/SC, 1m

Kód: 79270113
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,67 bez DPH
€4,40 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€3,67 bez DPH
€4,40 / kus

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377738
Duplexní patchcord 9/125 ST/ST 3m - FC9-2/2-3M
€4,20 bez DPH
€5,04 / kus

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79270301
Duplexní patchcord 50/125 ST/SC 5m - FC50-4/2-5M
€4,48 bez DPH
€5,38 / kus

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.

Kód: 79250502
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€7,02 bez DPH
€8,42 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,02 bez DPH
€8,42 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€7,13 bez DPH
€8,56 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€7,71 bez DPH
€9,25 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,88 bez DPH
€9,45 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€7,95 bez DPH
€9,54 / kus

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€8,03 bez DPH
€9,64 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,03 bez DPH
€9,64 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€9,58 bez DPH
€11,50 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€11,30 bez DPH
€13,56 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,63 bez DPH
€13,95 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
500-7608FE1GC Signamax managed switch 8x 100M + 1x 1G combo
€12,23 bez DPH
€14,68 / kus

Signamax 500-7608FE1GC je SNMP management switch s 8x 10/100 porty a jedním gigabitovým combem.

Kód: 76107608
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€14,23 bez DPH
€17,08 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€14,23 bez DPH
€17,08 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€17,78 bez DPH
€21,34 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€18,03 bez DPH
€21,63 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€25,16 bez DPH
€30,19 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€25,16 bez DPH
€30,19 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758
100-35SRJ 10G SFP+ metalický modul RJ45 10G/5G/2,5G/1000base-T, Cisco komp.
€51,47 bez DPH
€61,76 / kus

100-35SRJ je 10Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací a podporuje rychlosti 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2,5Gbase-T / 1000base-T v...

Kód: 70107759

Stránka 1 z 1 - 31 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie