Signamax

26 položiek celkom
SIGNAMAX modul French style 45x45mm pro 1 keystone, 45°, bílý, dvířka, SCM-1A-FR
€0,83 bez DPH
€1 / kus

Úhlový modul 45 x 45mm pro jeden keystone.

Kód: 03100044
SIGNAMAX modul French style 45x45mm pro 1 keystone, 90°, bílý, dvířka, SCM-1-FR
€1,03 bez DPH
€1,24 / kus

Přímý modul 45 x 45mm pro jeden keystone.

Kód: 03100042
Zásuvka modulární SIGNAMAX pro 1 keystone na omítku bílý KJGM-1-WH
€1,51 bez DPH
€1,81 / kus

Modulární zásuvka KJGM pro jeden keystone.

Kód: 03530005
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€3,58 bez DPH
€4,29 / kus

100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377737
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, 1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€3,58 bez DPH
€4,29 / kus

100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 76377738
Zásuvka SIGNAMAX CAT5E STP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/5-2ESH
€4,37 bez DPH
€5,24 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 5E nestíněná, slonová kost.

Kód: 03065902
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2E/R
€5 bez DPH
€6 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, bílá.

Kód: 03100002
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku ivory W45/6-2E
€5 bez DPH
€6 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 nestíněná, slonová kost.

Kód: 03100003
Zásuvka SIGNAMAX CAT6 STP 2 x RJ45 pod omítku bílá W45/6-2ESH/R
€5,63 bez DPH
€6,76 / kus

Kvalitní zásuvka pod omítku kategorie 6 stíněná, bílá.

Kód: 03100001
100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp.
€6,55 bez DPH
€7,86 / kus

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107706
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€6,87 bez DPH
€8,24 / kus

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107707
100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€7,07 bez DPH
€8,48 / kus

100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 76247737
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€7,38 bez DPH
€8,86 / kus

100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107714
100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
€7,66 bez DPH
€9,19 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu...

Kód: 70107756
100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp.
€8,10 bez DPH
€9,72 / kus

100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107717
100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
€8,62 bez DPH
€10,34 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 1m.

Kód: 70107751
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.
€8,69 bez DPH
€10,43 / kus

100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM...

Kód: 70107727
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp.
€8,85 bez DPH
€10,62 / kus

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má...

Kód: 70107715
100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
€11,51 bez DPH
€13,81 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 3m.

Kód: 70107753
100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
€12,54 bez DPH
€15,05 / kus

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107619
100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp.
€13,26 bez DPH
€15,91 / kus

100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107709
100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp.
€16,23 bez DPH
€19,48 / kus

100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je...

Kód: 70107708
100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
€17,38 bez DPH
€20,86 / kus

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 5m.

Kód: 70107754
100-35SM 10G SFP+ optický modul SM LC, 1310nm, 10Km, DDM - Cisco komp.
€21,83 bez DPH
€26,20 / kus

100-35SM 10G SFP+ optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 10km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

Kód: 70107725
100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€27,27 bez DPH
€32,72 / kus

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107757
100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.
€27,27 bez DPH
€32,72 / kus

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

Kód: 70107758

Stránka 1 z 1 - 26 položiek celkom