Solarix

605 položiek celkom
Konektor RJ11 CAT3 UTP 6p4c nestíněný neskládaný na licnu KRJ11/100
€0,05 bez DPH
€0,06 / kus

Nestíněný konektor RJ11 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p4c.

Kód: 11006400
Stahovací pásek bez popisovatelného štítku, 3,2 x 120 mm, bílý, SXSP-120-WH
€0,05 bez DPH
€0,06 / kus

Plastový stahovací pásek je určen k vázání kabelů. Délka 120 mm, šířka 3,2 mm.

Kód: 84507020
Konektor RJ12 CAT3 UTP 6p6c nestíněný neskládaný na licnu KRJ12/100
€0,07 bez DPH
€0,08 / kus

Nestíněný konektor RJ12 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p6c.

Kód: 11006600
Ochrana RJ45 non-snag proof černá S45NSP-BK
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007701
Ochrana RJ45 non-snag proof modrá S45NSP-BU
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007702
Ochrana RJ45 non-snag proof šedá S45NSP-GY
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007709
Ochrana RJ45 non-snag proof zelená S45NSP-GN
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007703
Ochrana RJ45 non-snag proof žlutá S45NSP-YE
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007705
Ochrana RJ45 snag proof černá S45SP-BK
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007601
Ochrana RJ45 snag proof červená S45SP-RD
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007606
Ochrana RJ45 snag proof modrá S45SP-BU
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007602
Ochrana RJ45 snag proof šedá S45SP-GY
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007607
Ochrana RJ45 snag proof žlutá S45SP-YE
€0,11 bez DPH
€0,13 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007605
Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A
€0,14 bez DPH
€0,17 / kus

Tato ochrana je určená pro konektory Solarix RJ45 kategorie 6A s označením KRJS45/6ASLD.

Kód: 11238908
Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát KRJ45/5SLD
€0,15 bez DPH
€0,18 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238805
Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na licnu KRJ45/5
€0,15 bez DPH
€0,18 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238803
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
€0,17 bez DPH
€0,20 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250045
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Ochrana sváru pro hřebínky a optické kazety

Kód: 70250060
Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
€0,20 bez DPH
€0,24 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 4 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299047
DROP1000 kabel Solarix 02vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-2-OS-LSOH
€0,26 bez DPH
€0,31 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291020
Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
€0,28 bez DPH
€0,33 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299087
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 10 dní
€0,28 bez DPH
€0,33 / kus

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
Venkovní DAC kabel CLT Solarix 02vl 9/125 OS PP Fca SXKO-DAC-2-OS-PP
€0,28 bez DPH
€0,34 / metr

Venkovní optický DAC kabel pro přímé zakopání do země s polypropylenovým pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125

Kód: 70293029
Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na drát KRJS45/5SLD
€0,29 bez DPH
€0,35 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11578804
Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu KRJ45/5SH
€0,29 bez DPH
€0,35 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238804
DROP1000 kabel Solarix 04vl 9/125 3,6mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-4-OS-LSOH
€0,32 bez DPH
€0,38 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70291040
Konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na drát KRJ45/6SLD
€0,33 bez DPH
€0,39 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238905
Konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na licnu KRJ45/6
€0,33 bez DPH
€0,39 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Na licnu, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238903
Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
€0,36 bez DPH
€0,43 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299127
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 10 dní
€0,36 bez DPH
€0,43 / kus

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

Kód: 70900504
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,40 bez DPH
€0,48 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC SM OS simplex SXAD-SC-PC-OS-S
€0,40 bez DPH
€0,48 / kus

Solarix optický adaptér SC singlemode OS simplexní

Kód: 70212119
Konektor RJ45 CAT6 STP 8p8c stíněný skládaný na licnu KRJ45/6SH
€0,40 bez DPH
€0,48 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238904
Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE Fca černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
€0,40 bez DPH
€0,48 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291124
Zafukovací kabel MICRO Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-12-OS-HDPE
€0,40 bez DPH
€0,48 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299129
Venkovní DUCT kabel Solarix 12vl 9/125 HDPE Fca HDPE černý SXKO-DUCT-12-OS-HDPE
€0,42 bez DPH
€0,50 / metr

Venkovní optický DUCT kabel Solarix konstrukce CLT s aramidovou přízí, FRP tahovými členy, HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70293129
DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH
€0,48 bez DPH
€0,57 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70291080
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Eca OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
€0,48 bez DPH
€0,58 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
€0,52 bez DPH
€0,62 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,53 bez DPH
€0,63 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý SXKO-DROP-12-OS-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,69 / metr

Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291120
Univerzální kabel CLT Solarix 08vl 9/125 LSOH Eca černý, SXKO-CLT-8-OS-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,70 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.

Kód: 70294089
Zafukovací kabel MICRO Solarix 24vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MICRO-24-OS-HDPE
€0,58 bez DPH
€0,70 / metr

Zafukovací optický kabel konstrukce MICRO s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299249
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
€0,63 bez DPH
€0,75 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Montážní sada M5, 4ks matice, 4ks šroubky, 4ks plastové podložky, MONT-SM5
€0,64 bez DPH
€0,77 / kus

Sada spojovacího materiálu, pro montáž zařízení k 19" lištám.

Kód: 80190034
Montážní sada M6, 4ks matice, 4ks šroubky, 4ks plastové podložky, MONT-SM6
€0,64 bez DPH
€0,77 / kus

Sada spojovacího materiálu, pro montáž zařízení k 19" lištám.

Kód: 80190033
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený snag-proof C5E-114RD-0,5MB
€0,64 bez DPH
€0,77 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený.

Kód: 28361059
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý non-snag-proof C5E-155BU-0,5MB
€0,64 bez DPH
€0,77 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý.

Kód: 28330059
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý snag-proof C5E-114BU-0,5MB
€0,64 bez DPH
€0,77 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý.

Kód: 28331059
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 13 - 605 položiek celkom