Solarix

604 položiek celkom
Stahovací pásek bez popisovatelného štítku, 3,2 x 120 mm, bílý, SXSP-120-WH
€0,05 bez DPH
€0,06 / kus

Plastový stahovací pásek je určen k vázání kabelů. Délka 120 mm, šířka 3,2 mm.

Kód: 84507020
Konektor RJ11 CAT3 UTP 6p4c nestíněný neskládaný na licnu KRJ11/100
€0,06 bez DPH
€0,07 / kus

Nestíněný konektor RJ11 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p4c.

Kód: 11006400
Konektor RJ12 CAT3 UTP 6p6c nestíněný neskládaný na licnu KRJ12/100
€0,08 bez DPH
€0,09 / kus

Nestíněný konektor RJ12 pro připojení telekomunikačních zařízení, 6p6c.

Kód: 11006600
Ochrana RJ45 non-snag proof bílá S45NSP-WH
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007708
Ochrana RJ45 non-snag proof černá S45NSP-BK
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007701
Ochrana RJ45 non-snag proof červená S45NSP-RD
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007706
Ochrana RJ45 non-snag proof modrá S45NSP-BU
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007702
Ochrana RJ45 non-snag proof šedá S45NSP-GY
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007709
Ochrana RJ45 non-snag proof zelená S45NSP-GN
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007703
Ochrana RJ45 non-snag proof žlutá S45NSP-YE
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007705
Ochrana RJ45 snag proof černá S45SP-BK
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007601
Ochrana RJ45 snag proof červená S45SP-RD
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007606
Ochrana RJ45 snag proof modrá S45SP-BU
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007602
Ochrana RJ45 snag proof šedá S45SP-GY
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007607
Ochrana RJ45 snag proof zelená S45SP-GN
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007603
Ochrana RJ45 snag proof žlutá S45SP-YE
€0,13 bez DPH
€0,15 / kus

Ochrany se vyznačují dlouhou životností a odolností, dobře chrání konektor před možným poškozením a snižují namáhání kabelu v ohybu.

Kód: 11007605
Ochrana RJ45 snag proof pro konektor KRJS45/6ASLD šedá S45SP-GY-6A
€0,16 bez DPH
€0,19 / kus

Tato ochrana je určená pro konektory Solarix RJ45 kategorie 6A s označením KRJS45/6ASLD.

Kód: 11238908
Zafukovací kabel MINI Solarix 02vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE
€0,17 bez DPH
€0,20 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299027
Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na drát KRJ45/5SLD
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238805
Konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c nestíněný neskládaný na licnu KRJ45/5
€0,18 bez DPH
€0,21 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238803
Zafukovací kabel MINI Solarix 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
€0,21 bez DPH
€0,25 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 4 vlákna SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299047
Záslepka pro konektor RJ45 černá RJ45-0-BK
€0,21 bez DPH
€0,25 / kus

Černá záslepka pro zásuvky s porty RJ45.

Kód: 23470122
Univerzální EASY konektor RJ45 CAT5E UTP 8p8c na drát i licnu SXRJ45-5E-UTP-EASY
€0,26 bez DPH
€0,31 / kus

Kvalitní univerzální nestíněný pass-through konektor RJ45 8p8c kategorie 5E pro vodič typu drát i licna.

Kód: 11239000
Zafukovací kabel MINI Solarix 08vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-8-OS-HDPE
€0,28 bez DPH
€0,34 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 8 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299087
Záslepka SC simplexní
Záslepka SC simplexní
Na sklade do 7 dní
€0,28 bez DPH
€0,34 / kus

Záslepka SC simplexní do čela optické vany

Kód: 70900502
Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na drát KRJS45/5SLD
€0,33 bez DPH
€0,40 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11578804
Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu KRJ45/5SH
€0,33 bez DPH
€0,40 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 11238804
Konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na drát KRJ45/6SLD
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238905
Konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c nestíněný skládaný na licnu KRJ45/6
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Nestíněný konektor RJ45 8p8c. Na licnu, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238903
Zafukovací kabel MINI Solarix 12vl 9/125 HDPE F<sub>ca</sub> černý SXKO-MINI-12-OS-HDPE
€0,37 bez DPH
€0,44 / metr

Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125 G.657A1

Kód: 70299127
Záslepka SC duplexní
Záslepka SC duplexní
Na sklade do 7 dní
€0,37 bez DPH
€0,44 / kus

Záslepka SC duplexní do čela optické vany

Kód: 70900504
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní

Kód: 70212115
Adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
€0,42 bez DPH
€0,50 / kus

Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní

Kód: 70212113
Keystone záslepka do modulárních patch panelů nebo zásuvek černá SXKJ-0-BK
€0,43 bez DPH
€0,51 / kus

Záslepka určená pro zaslepení volných portů v modulárních panelech.

Kód: 23470121
Plochý DROP kabel Solarix 12vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-12-OS-PE
€0,44 bez DPH
€0,53 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70291124
Konektor RJ45 CAT6 STP 8p8c stíněný skládaný na licnu KRJ45/6SH
€0,45 bez DPH
€0,54 / kus

Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. S vložkou.

Kód: 11238904
Univerzální EASY konektor RJ45 CAT6 UTP 8p8c na drát i licnu SXRJ45-6-UTP-EASY
€0,46 bez DPH
€0,55 / kus

Kvalitní univerzální nestíněný pass-through konektor RJ45 8p8c kategorie 6 pro vodič typu drát i licna.

Kód: 11239002
Univerzální EASY konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c na drát i licnu SXRJ45-5E-STP-EASY
€0,48 bez DPH
€0,57 / kus

Kvalitní univerzální stíněný pass-through konektor RJ45 8p8c kategorie 5E pro vodič typu drát i licna.

Kód: 11239001
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-4-OS-LSOH
€0,53 bez DPH
€0,64 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125.

Kód: 70294049
Adaptér ST simplex SXAD-ST-PC-S
€0,54 bez DPH
€0,65 / kus

Solarix optický adaptér ST simplexní

Kód: 70213119
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM2 černý SXKO-CLT-4-OM2-LSOH
€0,58 bez DPH
€0,70 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM2 50/125.

Kód: 70294045
Riser kabel Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> bílý SXKO-RISER-12-OS-LSOH-WH
€0,64 bez DPH
€0,77 / metr

Riser kabel Solarix s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca. 12 vláken SM 9/125 s těsnou sekundární ochranou 900um

Kód: 70298129
Montážní sada M5, 4ks matice, 4ks šroubky, 4ks plastové podložky, MONT-SM5
€0,66 bez DPH
€0,79 / kus

Sada spojovacího materiálu, pro montáž zařízení k 19" lištám.

Kód: 80190034
Montážní sada M6, 4ks matice, 4ks šroubky, 4ks plastové podložky, MONT-SM6
€0,66 bez DPH
€0,79 / kus

Sada spojovacího materiálu, pro montáž zařízení k 19" lištám.

Kód: 80190033
Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-24-OS-PE
€0,67 bez DPH
€0,80 / metr

Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.

Kód: 70291244
Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH
€0,67 bez DPH
€0,80 / metr

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.

Kód: 70294129
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený snag-proof C5E-114RD-0,5MB
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m červený.

Kód: 28361059
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý non-snag-proof C5E-155BU-0,5MB
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m modrý.

Kód: 28330059
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý non-snag-proof C5E-155GY-0,5MB
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý.

Kód: 28310059
Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý snag-proof C5E-114GY-0,5MB
€0,78 bez DPH
€0,94 / kus

Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý.

Kód: 28311059
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 13 - 604 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie